OTEVŘENÉ ŠKOLENÍ – INFORMAČNÍ BEZPEČNOST V AUTOMOBILOVÉM PRŮMYSLU – NOVINKA Z OBLASTI STANDARDŮ A CERTIFIKACE

Cena: 3 388 Kč vč. DPH, tj.: 2 800 Kč bez DPH
(cena zahrnuje náklady na občerstvení, osvědčení a podklady ke školení)
Termín: 7. 6. 2024
Místo konání: Hotel Vista, Brno, www.vista-hotel.cz

Školení je určeno:

Školení je určen nejen pro manažery kvality, ale i technické a výrobní ředitele z celého dodavatelského řetězce pro automobilový průmysl.

Cíl školení:

Vážená paní / Vážený pane,

dovolujeme si Vás pozvat na školení, které poskytuje přehled o rostoucích požadavcích na informační bezpečnost v automobilovém průmyslu. S neustále rostoucím počtem elektronických systémů ve vozech a rozvojem autonomních vozidel rostou i nároky na kybernetickou bezpečnost vozů a IT bezpečnost výrobců.

Na školení se proto seznámíte s požadavky standardu TISAX® (nová verze 6) a možnostmi, jak je propojit s vlastním ISMS systémem managementu informační bezpečnosti. Dozvíte se, koho se budou týkat právě připravované prováděcí předpisy ke směrnici NIS2 a jaké povinnosti Vám z toho budou plynout. Představíme Vám novinky v oblasti kybernetické bezpečnosti a časový horizont pro zavádění regulací ENECE pro všechny nově registrované vozy v EU.

Nejsou žádné požadavky

3 – 4  hodiny

Ukončení školení

Po úspěšném absolvování školení získá každý účastník osvědčení.

Účast a kapacita školení

minimální / maximální počet účastníků: 6/30

Program školení

Prostor pro dotazy