Zkušenosti našich zákazníků – účastníků školení, které pro vás připravujeme.

Musím konstatovat, že služby společnosti TÜV NORD Czech v oblasti školení, jsou pro mě vždy krokem k novým poznatkům, které jsou k mé práci potřebné. Líbí se mi, že zde dochází k zapojení školitel – školící. Jako například Workshop na APQP. Komunikace před a po školení, nebo domluva na jakékoliv téma je zde také možná. To znamená, že komunikaci máte zvládnutou na jedničku.
Samé pochvalné věty píši, ale kdyby to bylo jinak určitě bych napsal i negativa, ale jednoduše nejsou, nebo jsou dobře zamaskovány.

Bc. Martin Šlapák

ISŘ, Metrologie, Kovohutě Příbram nástupnická a.s.

Školení, které jsem absolvoval se týkalo interního auditora dle požadavků IATF 16949. Školitelem byl Ing. Ohlídal a hodnocení z mé strany za obsah školení: byl na velice dobré úrovni a zabezpečení školení – naprostá spokojenost.

Karel Ševčík

Management representative for QMS + EMS, STROJÍRNY POLDI, a.s.

Kvalita školení od společnosti TÜV NORD Czech je na vynikající úrovni. Při výběru školení mohu vřele doporučit. Velkou výhodou je skutečnost, že lektoři jsou vždy lidé z praxe.

Lucie Boučková

Ideal Mělník a.s.

U společnosti TÜV NORD Czech jsem byla po prvé a byla jsem příjemně překvapená. Výborná organizace, pohoštění, přátelský kolektiv. Školitelem byla paní Ing. Čížková, která vše hezky přednesla a vysvětlila. Hodnotím na výbornou! S pozdravem Helena Loužková.

Helena Loužková

Botanicus,spol.s r.o.

Školení od společnosti TÜV NORD je vždy doslova all inclusive. Již před samotným školením jsou zaslány podrobné instrukce (obsah školení, kontakty, plánek cesty, možnosti dopravy, řešení parkování). Samotné školení začíná vždy výbornou snídaní  a skvělou náladou školitele 😊. Školitelé jsou profesionálové s dlouholetou praxí, školení jsou věcná s častým vysvětlením a ukázkou praktických příkladů, je dán velký prostor pro konzultaci a rady. Ke každému školení jsou připraveny materiály, které jsou přehledně zpracovány a obsahují spoustu doplňujících informací, často nad rámec školení. Díky vstřícnému a individuálnímu přístupu všech zaměstnanců se do TÜV NORD ráda vracím.

Ing. Barbora Fialová

Šmeral Brno a. s.

Spolupráce s firmou TÜV NORD Czech byla navázána v souvislosti s certifikací systémů managementu a poskytování služeb v oblasti výrobkové certifikace. Poté, co se společnost TÜV NORD Czech začala pořádat semináře a školení neváhali jsme a začali využívat jejích služeb i v této oblasti. Zaměstnanci naší firmy absolvovali mnoho školení v oblastech systémových a výrobkových certifikací tak i oblasti managementu úspor energií. Lektoři jsou našimi zaměstnanci hodnoceni velmi kladně. Vždy se snaží vytvořit příjemnou atmosféru, učební látku se snaží sdělovat srozumitelně, obsah přednášek je koncipován s jasnou koncepcí s využitím praktických zkušeností účastníků i lektorů. Studijní podklady jsou vždy zpracovány na velmi dobré úrovni. Celkově lze konstatovat, že naše účast na seminářích a školeních splnila naše očekávání a předpokládáme, že spolupráce s firmou TÜV NORD Czech bude pokračovat i v dalším období.

Ing. Tomáš Talpa

Botanicus,spol.s r.o.

Napište vlastní zkušenost

Za každou zpětnou vazbu budeme rádi. Napište nám na některý z kontaktů, nebo vyplňte formulář vpravo.

Mobil: +420 605 075 945, Tel.: +420 296 587 226, Fax: +420 296 587 240

5 + 8 =

Správce osobních údajů TÜV NORD Czech, s.r.o., IČ: 45242330 zpracovává v rámci evidence hodnocení Vaše následující osobní údaje – jméno, příjmení, pracovní pozice a název společnosti, slovní hodnocení, a to po dobu 5 let. více o ochraně osobních údajů