MS EXCEL – vzorce a podmíněné formátování efektivně

Pozvánka a objednávkový formulář pro seminář MS EXCEL – vzorce a podmíněné formátování efektivně

Cena: 1 653Kč (2 000 Kč vč, DPH)
Místo konání: „Galerie Harfa“, Českomoravská 2420/15, 190 00 Praha 9; Parkování ZDARMA

určen pro ty, kteří potřebují přidat do svých tabulek nejen výpočty. Pro ty, kteří potřebují znát nebo si osvěžit základní funkce, stačí jim základní vztahy, ale potřebují mít jistotu v tom, jak vzorce zadávat a potřebují vzorce používat efektivně.

Každý účastník školení trénuje své dovednosti na svém vlastním notebooku, na který je zvyklý a proto si jej vezměte s sebou na kurz.
Získáte znalosti v oblasti pravidel zápisu, naučíte se jak správně využívat názvy ve vzorcích, základní funkce – SUMA, PRŮMĚR, POČET, MAX, MIN, odkazy na buňky z jiných listů a sešitů, naučíte se odhalovat chyby ve vzorcích, podmíněné formátování a filtrování.

žádné

Po skončení semináře získá každý účastník osvědčení o absolvování semináře.

• Ovládání Excelu pomocí myši, zkratek a vlastních tlačítek; zabránění a odhalování chyb ve vzorcích (ověření dat, podmíněné formátování, předchůdci a následníci, kukátko)
  • Základní funkce Excelu, jejich propojení s ostatními listy, sešity, soubory; seznamy;
  • Podmínkový příkaz a rozhodování (funkce KDYŽ)
  • Tvorba databáze a základní filtry
MJiří Vedral lektor počítačových kurzů